Kezdőoldal » Otthon » Kert » A minap vettem egy Kancsóka...

A minap vettem egy Kancsóka virágot és azon gondolkodom, hogy poloskát vagy harleking katicát lehet neki adni?

Figyelt kérdés
Testvérem szobáját gyakran támadják meg mind a poloskák mind a harleking katicák, és ebből jött az ötlet. De ha van más ötlet mit adhatok neki enni azt is szívesen fogadom. Legyet már kapott testvérem fogott neki eggyet.

2020. okt. 11. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell ám mindenáron etetni. Jól megvan rovarok/bogarak nélkül is, nem fog éhenhalni. Locsolni kell, neki való földbe rakni és megvan etetés nélkül.
2020. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a poloska olyan büdös, megfulladna tőle.
2020. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Határozott választ nem tudok adni. Nem gondolom, hogy egy rovarölő virág érzékelné a szagokat.

Próbáld ki! Elpusztulni aligha fog tőle.

2020. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Bármit adhatsz neki.
2020. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 12. 04:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit adhatsz, de ha jót akarsz, nem eteted. Ez a rovarevés azért alakult ki náluk, mert az eredeti élőhelyükön nem tartalmazott tápanyagot a föld, és így pótolták. De te tudod tápozni. Ha eteted, bármivel, a kancsók sokkal hamarabb leszáradnak.
2020. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább Vénusz légycsapó a kancsóka nem olyan jó
2021. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!