Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl MS 462 és FS 460 hány...

Stihl MS 462 és FS 460 hány üzemórát bír? Echo CS 7310 SX és SRM 450 TES hány üzemórát bír?

Figyelt kérdés

Sziasztok két éve favágás-kaszálással foglalkozom. Idén február elején vettem egy 572 XP-t és augusztus elején egy 545 RXT AT-t.

A drujba 200 üzemórával most november végén rossz gyújtótekerccsel szervízben van.

A kaszának 240 üzemórával november elején valószínű elment a duggatyúja, a drujbával együtt vittem be szervízbe.


A Stihl tud többet? Vagy azt is ennyire gyengére csinálják? Konkrét üzemóra és első szervíz adatot kérek, nem érdekel hogy tíz éve van meg stb. Én egy évben több 10 hektárt és több 100 méter fát is vágok.


Vagy az Echo? Most adnak 5 év garanciát rá.


Csak és kizárólag a fent felsorolt modellek érdekelnek, se régebbi se újabb, se kisebb se nagyobb.



2020. dec. 2. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*SRM 420 TES
2020. dec. 2. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sokan mérnék ezt az adatot.


Google-->láncfűrészgond,

google-->fűkasza index.


Ezeket írd be, ott profik fognak válaszolni, ha ott sem kapsz választ, akkor sehol

2020. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Stihlekben már régóta van M-tronic ami méri az üzemórát, benzinfogyasztást, max karburátor hőmérsékletet stb, nagyon hasznos dolog.

Az Echo-ban nemtudom hogy van-e már, a Husqvarna is most kezd áttérni.


Megkérdezem ott is, köszönöm!

2020. dec. 3. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam a drujbát is kaszát is. A kaszánál azt mondták az üzemanyagtank levegőztetője volt eltömődve ezért nem kapott elég benzint. Mostmár lepróbálni nem tudom, majd meglátjuk tavasszal.
2020. dec. 3. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
240 óra után egy ilyen szellőztetős kis probléma szerinted olyan nagy probléma? Hát nem tudom. AMúgy a legjobban akkor járnál, ha minden géped egy márkától lenne, sokkal könnyebb így a karbantartás. És az elég egyértelmű, hogy a Stihl a legjobb, persze szerintem.
2020. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy az a probléma, attól még simán lehet a dugattyú, de ez már csak jövő tavasszal derül ki mikor megint használom
2020. dec. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!