Kezdőoldal » Otthon » Kert » Télen vagy tavasszal érdemes...

Télen vagy tavasszal érdemes fűnyírót venni?

Figyelt kérdés

Már tavaly az első tavaszi fűnyírásnál tudatosult bennem, hogy a benzines fűnyíróm nem fogja sokáig húzni.

Sikerült úgy összetákolni, hogy a 2020-as nyarat még kibírta, bár az utolsó fűnyírásra már bérelnem kellett.

Emlékszem, hogy akkor hatalmas volt a kínálat tavasszal, viszont az árak is olyanok voltak, hogy megkérték vagy épp a jóért reális árat kértek de az tényleg annyi is volt.

Most is szétnéztem a használt, és az új gépek között, nincs túl nagy kínálat de talán olcsóbban adják a jobbnak tűnő gépeket is (már ami a használtakat illeti).

Nem tudom, ugye csak képek és leírás alapján tájékozódok.

Kérdés, hogy ez is olyan mint amikor autóból kabriót keres az ember, azaz télen olcsóbbak, nyáron felszalad az áruk, mert "mindenki" azt akar venni?

Vagy nincs különbség, és mindegy, hogy mikor veszem?


(Azt nem mondom, hogy több tízezerrel olcsóbb gépeket találtam, de ha nem tévedek azért pár ezret talán most lehetne spórolni)



2021. jan. 21. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor venném, amikor ki is tudom próbálni. Télen elég gyér a fű.
2021. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg azt gondolná az ember, hogy most olcsóbban adják, mert nincs vevő. Viszont megnézegettem a Jófogáson, szerintem olyasmi árak, mint tavaly szezonban. Legfeljebb annyival jobb most venni, hogy a nagyon jó ajánlatokra szezonban egy óra lecsapnak, most meg van idő gondolkodni.
2021. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor szükséged van rá.
2021. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használtra úgysincs garancia, szóval nincs jelentősége, hogy nálad áll tavaszig, vagy másnál. Füvet nem szoktak biztosítani általában az eladók, csak úgy üresen tudod kipróbálni. Aztán ha egyszer kifizetted, a garancia csak a kapuig tart, onnantól minden hibája a tiéd. Ha hidegben beindult, akkor jó időben is be fog valószínűleg. Fordítva nem biztos.
2021. jan. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!