Kezdőoldal » Otthon » Kert » A magasnyomású mosót lehet...

Benyovszky Oszkár kérdése:

A magasnyomású mosót lehet egy hordó vízből üzemeltetni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik tudja,DE! nagyságrendekkel kisebb lesz a nyomása!!!

Én az akácfákat szoktam levéltetű ellen permetezni magasnyomásúval már több,mint egy évtizede. Vagy egy tucat gépet próbáltam már,mindegyik felszívja.És ezek szinte mind alsó,vagy középkategóriás gépek voltak.

2021. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem szivja fel, de van ami igen!
2021. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Paczalos István ***** válasza:
Használj egy olcsó búvárszivattyút nyomásfokozónak, különben a hobbi mosó nem fog menni. Van olyan, amiben benne van a szivattyú, de nem hiszem, hogy 2-3 millás mosód volna.
2021. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet. Ajanlatos a hordot valamire feltenni (1-2 meteres magassagba) es tokeletesen fog mukodni. Persze szamolni kell a percenkenti 7l viz fogyasztasaval, ezert egy ido utan utanna kel tolteni a hordot.
2021. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ha nyomásfokozónak használok egy búvár szivattyút akkor az annak káros, nem? Tolni akarja a vizet de nem tudja az ellenállás miatt főként ha épp nem nyomom a mosó gombját, mármint amikor jön a víz a lándzsából. Erre amúgy én is gondoltam már.

Megnéztem egy ismeretterjesztő videót és abban azt mondták hogy nagyon káros ha levegőt szív a mosó, mármint a mosóra.

2021. febr. 21. 16:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.
2021. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindjárt belinkelem azt a videót amiben a tag ezt mondja.
2021. febr. 21. 19:00
 18/18 A kérdező kommentje:
2021. febr. 21. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!