Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet árkádia,palatina és vénusz szőlőcsemetékre? Megérné eladási célra megszaporítani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És hogy értékesíted?

Mi annó piacoztunk és vitték a venyigét mint a cukrot. Piacon ha elég nagy méretű a város akkor megéri eladni.

2021. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is piacozásra vagy internetes meghirdetésre gondoltam
2021. ápr. 9. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kb mindenre is van kereslet!

váltsd ki az őstermelőit ha még nincs meg és hajrá!


az a jó a városi piacokban, hogy a marha megveszi a palántát meg a szőlővesszőt az erkélyládába, hogy az majd akkorát fog ott teremni neki, hogy olyant rajzolni nem lehet.

Aztán ősszel meg jönnek vissza, hogy "ááá sajnos elszáradt" :D

még ő érzi magát hibásnak.

2021. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😂😂
2021. ápr. 9. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd jól elkap a NÉBIH.

Oltványt nem szabad csak úgy eladogatni, ahhoz mindenféle engedélyek és folyamatos vizsgálatok kellenek.

Pár darabot persze el lehet adni (én is szoktam gyümölcsoltványt árulni, ha túl sok sikeredik), de hirdetni nem merném.

2021. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!