Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam egyik ismerősömtől pár...

Kaptam egyik ismerősömtől pár magot egyik haverom azt mondja hogy ez kender! viszont azt nem értem hogy magból meg lehet állapítani azt hogy ez kender vagy cannabis?! nem nagyon értek hozzá Magot nem láttam még!

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
kender vagy kendermag?
2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kender latin neve Cannabis.

Ezen belül vannak különböző alfajok melyeknek változó a THC és a CBD tartalmuk mint pl Cannabis sativa, indica stb.

Szóval nem tudod CBD-t vagy THC-t tartalmaz-e.

2021. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ültesd be. Ha kinől köthetsz belőle😁
2021. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak legálisan ültethető fajták. Ezeknek a thc tartalma 0,2 % alatt van. A számlát és a csomagolást meg kell őrizni, mert a hatóság kérheti ha kiszúrják a kertedben. Ennek hiányában kellemetlenkedni fognak, és ha a laboratóriumi vizsgálat magas thc mutat még le is ültethetnek. Elég egy k@csög szomszéd aki felnyom. Nem éri meg az egész.
2021. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy idő után ki fog pusztulni ha nem speciális körülmények között tartod.

En ültettem , szép volt de kb 25 cm magasra nőtt es kipusztult bármit csináltam vele.

2021. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!