Kezdőoldal » Otthon » Kert » Foliasatrat mikor/milyet/hogya...

Foliasatrat mikor/milyet/hogyan erdemes csinalni/vasarolni?

Figyelt kérdés

Viszonylag uj vagyok a kerteszkedesben, a foliat jovore szeretnenk. Minden tapasztalatot, otletet tanacsot szivesen fogadok. Johet barmi ami az eszedbe jut.

Azt lehagytam, h kertbe lesz, tehat nem hatalmas meretben gondolkozom.

Koszonom.


2021. ápr. 16. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk van, mert van ismerős aki lakatosként dolgozik, ő maszekban elvállalta a fóliasátrunkat, majdnem alapanyag költségen kívül nem kért pénzt. Igaz az alapanyag is elég drága volt, fél colos vas csövekből.

A mikorra a válasz, azt mondanám, h akkor amikor jó idő van.

Milyet, ez a ti döntésetek, kb az szablya meg, h mennyit akartok rákölteni, félkör kalakú olcsóbb mint mondjuk az üvegház alakú.

A hogyanra azt tudom mondani, h csak kell egy ember aki ért a heggesztéshez és vagy van hajlítógépe.

2021. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fóliavázat a Jófogáson vagy Facebookon, lehet, hogy találsz neked megfelelőt olcsón, sokan szabadulni szeretnének tőle, csak sajnálják kihajítani.

Nyári termelésre nem nagyon érdemes szerintem, mert az atkáktól nem nagyon tudnak szabadulni a fóliatulajdonos ismerőseim, főleg, akik nem értenek a permetezéshez. Tavasszal saláta, retek, zöldhagyma korán van benne.

Palántaelőállítás, ládában, ez az, amire jó egy kis fólia. Vagy földben akkor, ha van valami vészfűtés. Egy kis fóliában éjszaka csak 1-2 fokkal van melegebb, mint kint, szóval ha kint fagy, akkor jó eséllyel bent is. Tavasszal hasznos, ha van otthon valaki napközben, mert reggel még hideg van, nem érdemes kinyitni az ajtókat, nappal meg ezer fok lesz, megfő minden benne.

2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!