Kezdőoldal » Otthon » Kert » Májusban mi mindent lehet...

Májusban mi mindent lehet vetni (magról)? Sokféle érdekelne, eddig csak ugyanazt a néhányat láttam felsorolva.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helybe vetni: rukkola, mángold, kukorica, tökfélék, uborka, cukkini, cékla, babok, árnyékba saláta.

Palántának: kelbimbó, karalábé, káposztafélék.

2021. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, ilyesmiket olvastam website-okon, írhattok még. :)
2021. ápr. 22. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél termeszteni, annak nevét írd be a Google-keresődbe és olvasd el, amit kiír. Alternatívákat is megjeleníthet. Válogass.
2021. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értelek. Viszont tanácstalan vagyok, hogy mivel kísérletezzek. Az volt az elgondolásom, amikor kiírtam a kérdést, hogy megtudjam, miről maradnék le májusban, ha elfelejteném kipróbálni.


Szóval van néhány ötletem, mit vessek májusban, de nincs kifejezett igényem. Ezért nekem nem a növény volna a kulcs szó ez esetben, hanem, hogy MÁJUS.


De épp ezt a prolémó. Rákerestem májusi veteményre, de nekem is csak ilyesmiket adott ki, mint amiket az első írt. Persze, ezek között is van, amit szívesen termesztenék, csak tudom, hogy ha nem találnék ezeken felül opciókat, és utólag rájönnék, hogy lett volna más is, amit már májusban kellett volna elvetni, akkor utólag sajnálhatnám...

2021. ápr. 22. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, jövőre is lesz május.

Az sem mindegy, hogy fólia alá akarsz vetni, vagy konyhakertbe, erkélyre (ez a két utolsó szinte egyforma) netán szobában akarsz valamit nevelni (aligha).

Falun laksz? Kérdezd meg a szomszédasszonyaidat vagy más utcabelit. Városszélén is sok kert van. Ott is tudakolózz.

2021. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vethetsz olyan növényeket is amire március áprilist írnak legfeljebb később szüreteled le, rengeteg tavaly kidobott paradicsom is ilyenkor kell ki magától.
2021. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2021. ápr. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!