Kezdőoldal » Otthon » Kert » Galambok ellen melyik módszer...

Galambok ellen melyik módszer a hatásos?

Figyelt kérdés

Nálunk folyton odaülnek a villanydrótra, és a kertbe, kapura potyogtatnak.


Hatásos a műmadár vagy a zizegő szalagok? Vagy valami házilagos megoldás inkább?


Neked mi vált be?



2021. máj. 19. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a felsoroltak közül mindet megszokják idővel, és nem fognak félni tőle, maximum pár óráig vagy pár napig.

De nem értem, kit zavar pár galamb. :DD A szabadtér már csak ilyen, potyogtatnak a vadon élő állatok...

2021. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fűre nem zavar engem sem, de ha a kőre, kerítésre csinálják, akkor lehet mindig takarítani utánuk.
2021. máj. 19. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első, semmilyen létező módon nem tudod elijeszteni onnan őket, mindent megszoknak rövid idő alatt. Még ha a villanydrótra kötözöl zizegő szalagokat, azt is megszokják egy hét alatt, és ráülnek...
2021. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy van olyan krém, amit rá lehet kenni a drótra, és akkor nem ülnek rá. De persze villanydrótot kenegetni nem szerencsés dolog.
2021. máj. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!