Kezdőoldal » Otthon » Kert » Borostyánra vettem taifun...

Borostyánra vettem taifun forte vegyszert ezt ha levélre ecsetelem tapadás fokozóval kell higítani vagy mehet töményen?

Figyelt kérdés

új ingatlant vásároltunk aminek a kertjét borostyán dzsungelként illusztrálnám

amennyire tudtuk kiszedtük de 2 nap és újra hajt

ásás is megvolt nem segített illetve sok helyen a betonból hajt

jó lenne megszabadulni tőle minimum 90% ban de nem tudom mindenféleképp higítsam-e a vegyszert

taifun forte plusz tapadásfokozó amire azt javasolták hogy 10liter vízhez tegyek 10ml



2021. máj. 25. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

10 liter víz, 10 ml tapadásfokozó, 500 ml totális gyomirtó.


Ezzel fújva garantált a hatás.

Csak legyen elég zöldfelület, ami felveszi a vegyszert.

2021. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, várd meg, hogy elég sok levél legyen, akkor ilyen töménység, amit írt, kiviszi, úgy a legegyszerűbb.

Vagy ha nem akarsz annyit várni, viszont sokat akarsz dolgozni az ecseteléssel, akkor már kisebb méretnél is lehet. Én olyasmit szoktam ecsetelni, ha mondjuk évelő virágok közül jön elő valami oda nem illő évelő növény. Mehet töményen is, vagy ha sok borostyán van, és nagyon alaposan tudod kenni, akkor felesben vízzel hígítva is elég. Kenve még tapadásfokozó se kell bele, még a tarack levelét is elég jól befogja, pedig permetezve arról úgy lepereg, mint a hagymalevélről. Én úgy szoktam, hogy egy deszkadarabot tartok mögé, annak nyomom neki az ecsettel. Ha festett a deszka, vagyis nem issza be a szert, akkor egy húzás a deszkára, és amikor nekinyomod az ecsettel a másik oldalról, akkor a hátoldal is bekenődik valamilyen mértékben.

2021. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm! Hát most szinte teljesen kiszedtük, ahol tudtuk ott a gyökereket is de hajt újra ész nélkül

na hamarosan nekiugrunk a történetnek

2021. máj. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!