Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hibás kuplung vagy fűkasza...

Hibás kuplung vagy fűkasza feature?

Figyelt kérdés
Adott egy négyütemű Riwall fűkasza és feltűnt, hogy a damilfej csak nagyobb gázadásra kezd forogni. Próbáltam már Stihl FS120-at és 10 évig nyúztam egy kis AL-KO gépet, de nem emlékszem, hogy produkáltak volna ilyet. Szinte leheletnyi gázra elkezdett már forogni a fej.

2021. máj. 25. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a bowdenen kellene állítani.
2021. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezalatt mire gondolsz? Azt elfelejtettem a kérdés alá leírni hogy iszonyat gyorsan meg is áll a damilfej forgása gázelvétel után. A két kétütemű géppel tök jól lehetett szegélyt is vágni, mert alacsony gázra kis sebességgel kezdett forogni és így bírta a betont is a damil.
2021. máj. 25. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt is nézd, hogy a kétütemű meg négyütemű motorok között van különbség...


Előfordulhat, hogy nagyobb a ,,motorfék" mint amit a kétüteműnél megszokhattál.


Nekem rémlik valami olyan, hogy a 2 ütemű Trabantokon meg Wartburgokon alig volt motor fék míg ezzel szemben egy négyütemű autót motorfékkel kúszásig tudod lassítani kuplunggal...

2021. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!