Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűnyírót ajánlotok? ...

Milyen fűnyírót ajánlotok? amit szeretnék: 1800 m² terület masszív gép kell, csapágyazott kerekekkel, benzines.Vágási szélesség lehetőleg 50 centiméter körül legyen

Figyelt kérdés
és nem szeretnék önjárót mert sok hely van ahol visszafele kell húznom vagy körbe kell nyírnom tereptárgyakat. vagy ilyen terepre is jó az önjáró? mi a véleményetek?
2021. jún. 3. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre is jó az önjáró. Ha gyűjteni is akarod, akkor mindenképp önjárót javasolok. De 1800 már akkora terület, hogy kényelmesebb önjáróval.
2021. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az elég nagy terület, ha nem szép pázsit a cél akkor én inkább fűkaszában gondolkodnék.
2021. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb egy fűnyírót tologatni mint a büdös és hangos fűkaszával erölködni.
2021. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
#3: Csinálom mind a kettőt és nem! Az első udvaron és a ház előtt ahol számít valamit ahogy kinéz meg a fűgyűjtés ott tologatok, de ahol csak lehet a fűkaszát használom.
2021. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is használom mindkettőt.

A fűkasza büdös, hangos, és zsibbad a kezed a rázkódástól.

Én jobban szeretem a fűnyírót.

2021. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"a büdös és hangos fűkaszával erölködni."

1. Egy kétütemű benzines fűnyíró mitől lenne halkabb vagy kevésbé büdös, mint a fűkasza?

2. Miért kéne "erőlködni"? Nyilván akinek gerincsorvadása van, vasággyal 32 kilós pávagyerek, vagy 83 éves hadirokkant, az ne fűkaszáljon. De átlag férfinak nem erőlködés egy ekkora területet lenyírni egy normális fűkaszával.

2021. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Kétütemű fűnyíró már nincs kisfiam...
2021. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

#7 "Kétütemű fűnyíró már nincs kisfiam..."


Miért, azt a több millió darabot amit gyártottak azt megette mind a jeti? Vagy az összeset beszippantotta a feketelyuk?

Ha meg arra akarsz hivatkozni hogy 2021-ben nem forgalmaznak kétüteműt, akkor idézd azt a részt, ahol le van írva a kérdésben vagy a válaszokban, hogy kizárólag a mai napon újonnan kapható, kurrens gépekről van szó, nem használtról!

Egyébként rengeteg négyütemű fűkasza is létezik, szóval akkor ezzel a logikával ott sem áll meg az "érvelésed" (értsd fikázásod) hogy az büdös. És nem vagyok a kisfiad.

2021. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szépen a válaszokat. az ön járót tényleg lehet például egyes helyeken hátra fele húzni? még sosem használtam olyan járót . hogy működik?
2021. jún. 4. 05:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Húzod neki a hajtást, megy előre. Amikor meg akarsz állni elengeded ekkor még szükséges előre tolni egy kicsit. Ezután már lehet hátra is húzni.
2021. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!