Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha én valamelyik boltból...

Ha én valamelyik boltból pl.auchan,obi,praktikerből veszek fűkaszát akkor azokra van garancia ? Ha elromlik és visszaviszem amelyikbe vettem és garancia van rajta azt akkor ők továbbküldik javításra vagy ellenőrzésre mi a baja?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Garancia mindig van rá. Igen visszaviszed oda. Aztán vagy javíttatják, vagy cserélik. Persze a garancia kitétek szerint. Mert ha tönkrevágod, arra nincs garancia.
2021. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még akkor is van garancia,hogy ha én az auchan weboldaláról megrendelem és akkor is jár a garancia ? Magyarul én nem személyesen megyek be. De ha elromlik. Én bemegyek egy auchanba és bemutatom a papírjaimat akkor is érvényes amit mondasz,hogy garancia van és majd ők intézik a többit ha én oda viszem nekik az üzletbe ?
2021. jún. 14. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen! A garancia törvény által előírt. Mindegy, hogyan veszed. Netes rendelésnél még van 14 napos elállási jogod is, ha mégsem kell, vagy valóságban mégsem olyan.

Visszetérve, beviheted a sima üzletbe.

Én a média online oldalon rendeltem, fél év múlva sima üzletbe cserélték garanciálisan.

2021. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi. Sokat segítettél.
2021. jún. 14. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Benne van a garancialevél a dobozban.

2021. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen üzletben vagy webshopban veszed, kötelező garanciát adni rá. A piac az egyetlen kivétel. (Ott is kellene, de nem adnak.) Viszont ha valami olcsó kínait szeretnél, azokat még garancia nélkül is érdemesebb piacon venni, annyival olcsóbbak ott.

Vagy ha neten rendelsz, akkor ne ezekből a drága üzletekből, amiket felsoroltál, hanem pl. Árukeresőn nézd meg, hol kapod meg ugyanazt harmadával olcsóbban.

2021. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!