Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam egy Húsevő növényt.Jele...

Kaptam egy Húsevő növényt.Jelenleg most ilyen állapotban van. Mit csináljak vele,hogyan gondozzam?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg most így néz ki. Hogyan gondozzam hogy kinyíljon?



#növény #húsevő növények #Vénusz legycsapója
2021. jún. 22. 10:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez Vénusz Légycsapója, nekünk is van lassan 2 éve. Nagy lett, már több töve van, de nem ültettük külön, mert elég nekünk 1 is. Szereti a napot, tűző napfényt. Adhatsz neki bogarat, pókot, kukacot, meztelen csigát, de nem kell túletetni (havi 1-2 falat elég). Ha csapvízzel locsolod, megdöglik. Kampec. Csak desztilált vízzel locsolhatod, esetleg esővízzel. Mi boltba veszünk 5 literes desztilált vizet párhavonta. Ha rálocsolsz olyan vizet, amiben vannak ásványok, tehát csapvizet, ásványvizet, vagy sima vízszűrőben tisztított vizet, meghal, ismétlem. Ha döglött állatot adsz neki, pár percig gyengéden nyomkodd a csapóját, hogy azt higyje, él. Különben nem indul be az emésztés. A virágot, fekete csapókqt vágd le, dobd el. Ez fontos. Nem hagyhatod virágozni, megdöglik. A mi növényünket a barátom gondozza, mert én undorodok a bogaraktól. Pedig én vettem eredetileg magamnak. További kérdésed ha van, privátba írj. De a legfontosabb, hogy csak desztilált vízzel locsold, mert ha nem, azzal ölöd meg a leggyorsabban m ne piszkáld a csapóját, hogy bezáruljonnkaja nélkül! Ne tegyél bele párizsit, vagy bármi emberi fogyasztásra alkalmas húst! Csak rovart, csúszómászt
2021. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bocsi a végén a helyesírási hibákért. Majd kinyílnak a csapók magától.
2021. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségét
2021. jún. 22. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 6 évig életben maradt.

Egy felfordított vázában tartottam aminek az olaj félig lelógott a párkányról, így nagyon párás környezetben volt, de szellőzött is. A párát nagyon szereti, és igen, ajánlott az esővíz vagy a desztillált víz, de néha csapvizet kapott.

Az első nagyon jól írja, ne hagyd virágozni. Etetni én nem etettem soha, elvan nélküle is.

2021. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!