Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik locsolópisztolyban...

Melyik locsolópisztolyban lehet cserélni a tömítéseket?

Figyelt kérdés

Az USA-ból kaptam anno egy nagyon masszív locsolópisztolyt, amivel 5 féle vízsugárt lehet beállítani, csak az a baja, hogy a forgótárcsa alatt és hátul, a szabályzó dűzni tengelyénél is dől belőle a víz magamat teljesen eláztatva. A tárcsa alatti tömítéshez könnyű hozzáférni, de hátsóhoz sajnos nem. Így ki kell dobnom és egy másikat venni.


Valaki tud nekem olyan locsolópisztoly típust ajánlani amiben minden kopó tömítést ki lehet cserélni?


Én nem sajnálnék 5-10000 Ft-ot kiadni olyan pisztolyért amiben lehet, de pl. a Gardena vevőszolgálattól most tudtam meg, hogy az általuk gyártott locsolópisztolyukban sem lehet tömítéseket cserélni. Így már kedvem sincs 5-10000 Ft-ot kiadni érte.



#locsolópisztoly
2021. jún. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém pont ugyanazt tudja, de csak kb. 500 Ft volt.

Így nem gond, ha 2-3 szezon után egyszerűen kidobom.

2021. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez van vagy 700 Ft

[link]

2021. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 1100-ért vettük a helyi gazdaboltban, noname kínai, de 2 évet kibírt. Ha 11 ezerért veszel minőségit, az nem fog 20 évet bírni.
2021. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2021. jún. 24. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!