Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szomszéd hálószobájától...

A szomszéd hálószobájától mekkora a biztonságos távolság terasz esetében?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy gyakorlott kertesház lakó.

Nektek mekkora a távolság a szomszéd szobájától, hogy ne zavarjátok őket egy nyár esti teraszos bulival? Nekünk 17-20 méter jött ki légvonalban Google térkép szerint. Mennyire kell majd visszafogni magunkat esetleg?

Természetesen nem szoktunk önkívületi állapotban őrjöngeni, de nem szeretném, ha a szomszéd panaszkodna és azt sem, hogy emiatt ne érezzük jól magunkat, hogy a vendégeket "csitítom".


2021. júl. 8. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kerti, vagy teraszos "bulinál" teljesen mindegy, hogy 17-20 méter vagy 30 méter, akkor is ugyanúgy hallani a zajongást.
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar azt hittem, a parapetje miatt érdekel.

Ez jo nagy telek lehet, ha van ekkora tavolsag. Vagy nem oldalra, hanem hatrafele van tole?

Nem tudom, milyen bulikat akartok. Nagyon hangos zeneennel tavolabbra is elhallatszodik. Hozzank is, 4 haznyi messzesegbol is, ahol lagzikat tartanak

2021. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz nagyon hangos zene. Egyébként pont a pici telek miatt kérdezem. Kb 13m széles telkekről van szó.
2021. júl. 8. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok előre a szomszédnak, hogy mikor akartok és hány óráig bulizni. De 6-8 háznyira is elhallatszik a buli.
2021. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat ha nincs minden hetvegen, meg 10 utan halkabb, az meg okés.

Oke, hogy nincs idokorlat, sak nehany emberi megoldas. Ha nen hajnalig van hangzavar,elfogadhatja.


Egyszer hajnali 4 kor nyírt füvet a telekszomszedom, meg a vekem szemben levo soromon is hallottak. Ilyet ne..

2021. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!