Kezdőoldal » Otthon » Kert » A paradicsomon mitől lehetnek...

A paradicsomon mitől lehetnek ilyen "behúzódások"?

Figyelt kérdés

Még sosem fordult elő, ez az első év...

/images/2021/08/22/827paradicsom.jpg

Köszi a válaszokat előre is! :)


(A linket a kepfeltoltes eu után írjátok be, csak így tudom megmutatni, hogy mire gondolok, nem találtam róla képet a neten, ez a saját kép...)



2021. aug. 22. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak felrepedt. Van amelyik fajta hajlamos erre, van amikor a sok csapadéktól, nagy melegtől repedeznek. Idén nekem is elég soknál jelentkezik ez, de az élvezeti értékét nem befolyásolja.
2021. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 22. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első, csak az az egy probléma lehet, hogy leszedés után (vagy előtt) a repedések mellett elkezdhet rothadni. De ha nem rothad, akkor semmi gond.

Leggyakrabban attól van ilyen, hogy aszály után hirtelen kap sok vizet, és a megkeményedett héj nem bír annyira kitágulni, amennyi vizet a gyökérzet belenyom.

Ezt az oldalt azért nem tudod linkelni, mert régebben tele volt vírussal (most nem tudom), ezért a GYK tiltja. Imgur, vagy Kephost.

2021. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!