Kezdőoldal » Otthon » Kert » A nyáron kint tartott virágok...

A nyáron kint tartott virágok cserepébe bele tudja magát fúrni pl: a kígyó.? Nem merem bevinni addig a virágokat míg át nem ültettem.

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a kígyó jól érezné magát a virágcserépben, miért akarná magát belefúrni?


Szerintem amúgy soha-senki nem szokta a kígyók miatt átültetni a növényeket, nyugodtan vidd be őket.

2021. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Te sem vagy normális!!
2021. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
2021. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Önjelölt igazságosztó válasza:
94%

Nem jellemző, hogy a kígyók virágcserepekbe költöznének. Főleg most, hogy lassacskán telelni készülnek amire egy virágcserép nemigazán alkalmas.

De ha netán mégis kígyó menne bele a keresztes vipera jelenthet egyedül veszélyt, de az meg nagyon ritka(Tiszahát, Zempléni-hegység néha foltszerűen Somogy és Zala megye területén fordul elő, ott is inkább településektől távolabb).

2021. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem a gígyó szokott cserépbe költözni hanem ők vigyáz mert már lehet bent vannak [link] [link]
2021. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon idős vagyok, de virágcserépe befúródott kígyóról még nem hallottam. Hol férne el benne? A fele földet kitúrná a cserépből, tehát észre lehetne venni.

Nyugodtan vidd be.

2021. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelzett kígyó nálunk nem honos, egyébként sem tudják magukat földbe ásni. Miért is ásnák be magukat ??
2021. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kígyó nem is, de bogarak, pókok és csigák, vagy csigapeték rovarlárvák simán lehetnek benne. Először csak az előszobába vidd pár napra... és ne rögtön az éjjeli szekrényedre tedd...
2021. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, Szűzanyám! Egyszer anyu hozta be a virágot és az előszobába letette mert nem bírta tovább. Az volt a szerencsénk mert jött egy nagy pók amit anyu eltaposott és több kicsi pók bújt ki belőle amiket eltaposott. Szerencsére én nem láttam csak mesélte mert irtózom a pokoktol. A drága Szűzanya megmentett minket a pokoktol hogy a lakásba jöjjenek. Ha én megláttam volna azt a nagy pókot részletekben keresztet vetek és elkezdek imádkozni hogy Isten mentsen meg tőle.
2021. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rémületemben
2021. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!