Kezdőoldal » Otthon » Kert » A vadak nem bántják a fenyőcse...

A vadak nem bántják a fenyőcsemetét?

Figyelt kérdés
A vadak nem tudják megkárosítani, megrágcsálni a fenyőcsemetéket úgy mint más növényeket? Gondolom nem mert ssze szúrkodja őket, vagy tévedek?

2021. nov. 15. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha éhesek, akkor bármit megrágnak...
2021. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
DE, meg tudják és meg is teszik.
2021. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szétbarmolják azt is.
2021. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet megvédeni őket? Csak a körbekerítés a megoldás?
2021. nov. 15. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
A friss hajtásokat szokták megrágcsálni pl. az őzek, láttam már, hogy ezeket bekenik valami fehér anyaggal, talán mésszel, de nem esküszöm meg rá, hogy az volt.
2021. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mész, hanem valamilyen vadriasztó szer.

Én is használtam már valamilyet régebben, de csak 1-2 hónapig hatásosak, amennyire tudom. Én november táján használtam, és március elején lerágták az őzek a gyümölcsfák vesszőit. Lehet, hogy már előbb is csak azért nem, mert nem jártak pont arra.

2021. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvastam neten praktikákat, haj, szappan, ezektől állítólag megijed és nem mer oda menni.
2021. nov. 15. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Állítólag, ez a kulcsszó. :)

Elképzelhető, hogy két hétig hat a haj, de ennyi. Annál még a kutyaszar is jobb, az 3-4 hétig is hasznos, akkor újat kell vinni a fa alá.

2021. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!