Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet szép egy "vegyes"...

Lehet szép egy "vegyes" sövény, többféle fajjal és fajtával váltogatva?

Figyelt kérdés
Magyal, fagyal, babérmeggy, oszlopos boróka lehet együtt 10 méter szélesen elosztva többet, hogy az esztétikus legyen? Nem tudok dönteni köztük. Tudom, más-más igényekkel rendelkeznek, de az megoldható, időm lenne rájuk.

2021. nov. 26. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézne ki, én vadrózsát, aranyesőt meg akácfát raktam a fagyal közé hogy ne legyen egyhangú de kell még neki pár év mire sövény kinézete lesz.
2021. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. nov. 26. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon össze-vissza, az nem lesz szép.

10 m nem sok, szerintem vagy 2 fajta legyen, nem keverve, hanem egyik fele ilyen, másik olyan. Vagy egy legyen az alap végig, és a két vége, esetleg még a közepe legyen egy másikból pár darab.

2021. nov. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
69%
Sajnos nem. Ápolatlan benyomást fog kelteni.
2021. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor többnyire fagyal vagy magyal lesz.
2021. nov. 27. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lehetne? Van rá paragrafus?

Én is vegyesen ültettem és sokkal szebb és természetesebb mint egy monokultúra. A 2 félét vegyesen azt minimum ajánlom.

A szépség relatív, ezért akinek az üres fű körülötte smaragd tuja a szép, annak valószínűleg ápolatlan benyomást fog kelteni.

2021. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!