Kezdőoldal » Otthon » Kert » Húsevő növény volt/van valakinek?

Húsevő növény volt/van valakinek?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyeneket, de mondják, ilyen, olyan nehéz a tartása. De, ha szerzek dolgokat, amik kellenek neki, esővíz, lámpa, párásító, akkor ellenne? Van valakinek tapasztalata?
2010. szept. 7. 16:35
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Nekünk volt. Az az igazság, hogy nem én gondoztam, de azt láttam, hogy elég kényes növény, sokat kell vele törődni. Több is volt, de elég hamar tönkrementek. Pl. volt olyan, hogy fogtunk legyet, és betettük abba a részébe, amivel ,,megemészti". Ennek az lett az eredménye, hogy a légytetem miatt elrothadt a növény. A többivel nem tudom mi lett, de tényleg nem bírták sokáig...

2010. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem tavaly volt egy "vénusz légycsapolya " májusban kaptam nyáron nem volt gond legyeket fogtam neki meg ilyenek de téllen meg nem volt légy azt kis szalonna darabokat dobáltam neki azt elpusztult
2010. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt, meghalt. Pedig a párom agyba-főbe babusgatta, etette-itatta, éppcsak tisztába nem tette.

De őszintén szólva nem bánom, elég ronda volt :)

2010. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, de azt hiszem tul locsoltam, elrohadt nagyon hamar. Bartnom a konyhaablak parkanyan tartja, irul-virul neki. Hat nem tudom mennyi hust eszik meg, soha nem lattam benne legyet, tb.
2010. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt Vénusz légycsapója, de úgy másfél év után "meghalt". Pedig én is fogtam neki legyet, muslincát, kisebb pókot, még télen is igyekeztem a kedvében járni. Úgy tűnt, hogy szeret nálunk lakni, mert folyamatosan hozta az új hajtásokat is, de aztán elpusztult.

Egyszer jó volt, érdekes volt, de többé nem vágyom ilyenre.

2010. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szalonna darabokat dobáltam neki azt elpusztult


Ezen nagyon jót mosolyogtam :D


Nekem van 3 húsevő növényem 3 fajta nem kell neki semmi lámpa párásító.

A lényeg jó föld + esővíz vagy desztviz

2010. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalonna darabokat adtam neki: xDDDD Nem csoda, hogy meghalt szegény :(
2012. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dávid2001123 válasza:

Egyet mondok én nekem üvegházba vannak és abba kB. 100 húsevő növény meg még egyéb ritkaságok.de azt elmondhatom hogy azért nehéz őket nevelni. Persze nekem már nem.

Csak azt ne csináld hogy legyet fogsz neki mert akkor kimúlik

2015. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!