Kezdőoldal » Otthon » Kert » OBI paradicsom üvegház összere...

Murányi Balázs kérdése:

OBI paradicsom üvegház összerelési útmutatót hol találhatnék? A google nem segített, nem volt a barátom. A típusa Art.Nr. 4428009 EAN kódja: 4047883003267 Köszönöm ha valaki tud segíteni!

Figyelt kérdés
Online elérhető összeszerelési útmutató

2022. jan. 9. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán az obi volna a megoldás.
2022. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán ott dolgozom és talán egy darab sincs az áruházban, ahonnan kivehetnék útmutatót. :)
2022. jan. 9. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért gondoltam, mert a forgalmazó beszerezheti a gyártótól. Mint vevő, a hiányzó utasítás miatt pedig lehet reklamálni.

De ha régebbi, már nem forgalmazzák, kép és logika alapján.

2022. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vásárlóként vagyok érdekelt, a semmiből kell megtalálnom a megoldást az áruházban, hogy a kedves vásárlók megnézhessék mit nem tudnak megvásárolni. :)
2022. jan. 9. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

erre gondolsz ?:

[link]

2022. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan mi keressük meg helyettetek?? Ez az OBI?? Tudják ezt a fônökeid, hogy itt járatod le a céget?
2022. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a linket köszönöm. az hogy az OBI milyen és hogy mi hogyan működik itt, abba szerintem ne merüljünk bele. ;)
2022. jan. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!