Kezdőoldal » Otthon » Kert » Brokkolit akarok ültetni...

Brokkolit akarok ültetni nagyobb mennyiségben. Hány db magot szórjak 1 "gödörbe"?

Figyelt kérdés
Vagy inkább húzzak pár hosszú csíkot és úgy vessem el?
2010. szept. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor akarsz ültetni? :-o szerintem, palántázótálba ültesd, mert illene palántázni (amúgy a csomagoláson rajta szokott lenni a javaslat)
2010. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jövőre tervezem még csak az ültetést,köszi a választ!
2010. szept. 12. 18:20
 3/4 NyelvZseni válasza:

Arra figyelj nagyon, hogy a magokat mindig vesd, az élő növényi részeket pedig ültesd, különben egyik sem fogja meg.


Igen, egyesével pohárba. Aztán palántálni jól előkészített meleg talajba. Érdemes szakaszosan vetni, hogy az érés is eltolódott legyen, így nem egyszerre szakad rád a teljes termés. Hacsak nem ezt szeretnéd. Lakásban nehéz melegházban könnyebb, de igazi termést csak szabad földben kapsz. Nagy beltartalmi érték hosszú tenyészidő, sok nap. Sok nap sok veszély sok gazalás sok kapálás. stb.

2010. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ültetés alatt a magszórást gondoltam,amúgy nemtom mire jó ez a poharazás,nem a házban szándékozom termeszteni,hanem kint a kertben,azt hittem ez egyértelmű:D
2010. szept. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!