Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem jönnek fel az...

Miért nem jönnek fel az öntöző fejek az egyik körön?

Figyelt kérdés

Adott egy 5 körös öntözőrendszer. Már 5 éve használom. Minden kor tökéletesen működik az egyiket leszámítva.


Ha ezt a problémás kört manuálisan indítottam el, sohasem jöttek fel az öntöző fúvókák, azonban, ha programon keresztül soron következett feljöttek a fúvókák, egészen máig, ugyanis most már sem manuálisan, sem pedig programon keresztül nem tudom őket ,,felhozni,, csak ömlik belőlük a víz.

Mielőtt elkezdeném kiásni a csöveket lehet valamilyen más megoldás amit nem vettem figyelembe?



2022. ápr. 14. 11:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az egészben az érdekesség ha ezen a körön csak egy fúvókát nyitok ki, a többi elzarom, akkor sem jön fel az az egy sem.
2022. ápr. 14. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsi a nyomás, és/vagy dugulás van valahol a rendszerben.

Én minden ősszel kompresszorral kifujatok mindent a rendszerből a kezdetek óta.

2022. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*Kicsavarod és kipucolod benne a szűrőt.

Elvileg mindegyikben van.

2022. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen értem, de ha kicsi a nyomás, akkor eddig miért jött fel, illetve ha elzarom a többi fúvókát azon a körön, és csak 1 -et hagyok nyitva, azzal emelkednie kellene a nyomásnak, de akkor sem jönnek fel a fejek


Jah ezen a körön új mágnes szelep van, így az sem lehet ludas..

2022. ápr. 14. 11:41
 5/12 A kérdező kommentje:
A puculás megtörtént szurokkel, fuvókákkal együtt.
2022. ápr. 14. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnos több ötletem nincsen.

Hívd el a telepítőt.

2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fúrott kútról megy szivattyúval? Vagy vezetékes vízről?
2022. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fúrott kútról
2022. ápr. 14. 14:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Most eljutottam addig hogy már a vezérlő sem indítja el a programot a beállított időre...
2022. ápr. 14. 14:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem valahol a föld alatt az idomoknál nem kicsit szökhet a víz... Ez a legrosszabb amire gondoltam de sajnos egyre inkább ezt gondolom. Sehogyan sem tudom felhozni a fejeket...
2022. ápr. 14. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!