Kezdőoldal » Otthon » Kert » Névnapomra kaptam egy aloe...

Névnapomra kaptam egy aloe vera növényt. Soha nem volt még ilyenem. Milyen ápolás kell neki? Mennyi a víz, fény stb igénye?

Figyelt kérdés
Ja és amikor feltettem a polcra,megtört a levele,és kijött belőle ilye folyadék.Gondolom ez az aloe vera.Ezt én tudom valahogy hasznosítani?(Gondolok itt arra,hogy sok kézkrémben van aloe vera,és ha én ezt a kezemre kenem,akkor is lesz hatása?)A kezemen kívűl kenhetem vhova hatással?
2008. dec. 18. 13:23
 1/3 anonim válasza:

Szia...Rakd ablakba és 1-2 hetente locsold..én így szoktam és nekem nagyon szép...

Felhasználása: törd le az egyik levél végét és vágd fel vagy nyomd ki...ezt a trutyit kenheted herpeszre,pattanásra,szemölcsre vagy csak úgy általában is jót tesz a bőrnek én ezt tapasztaltam...nagyon hatátsos tud lenni... :)

2008. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én sokkal ritkábban, kb havonta locsolom csak, és akkor is csak nagyon keveset, azt mondták amikor vettem, hogy jó szárazságtűrő. lehet benne valami, mert nagyon szaporodik :)
2008. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van, sokakkal ellentétben azt tapasztaltam, igen, szereti az állot vizes locsolást, időnként általános tápoldatot, közepes fényigényü.Nyáron kaptam egy hajtást, mára, hatalmas gyönyörű bokor lett belőle!
2008. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!