Kezdőoldal » Otthon » Kert » A scorpion chilit hogy kell...

A scorpion chilit hogy kell lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Vettem scorpion és csokis habanero chilit es ugyan van kertünk de ameddigre elég nagyok lesznek már nem annyira fog lehetni kiültetni.Bent hogy kell chilit nevelni így virágporozni kell nekem vagy nem szügséges ha a szobámba lesz?Ha virágporozni is kell akkor azt hogy?

2022. máj. 23. 21:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem ugye nekünk nagy kertünk van és elég sok a méh és szerintetek úgy beporozódik ha reggel kirakom a teraszra este meg beszedem?
2022. máj. 23. 21:37
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi, ultesd ki a kertbe.
2022. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És úgy ahogy az előbb mondtam vagy esetleg viràgporral?Csak mert addigra már késő lessz kiültetni
2022. máj. 23. 22:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő kiültetni?
2022. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert csak ezzen a héten fogom elvetni a magot és szeptember októbere lesz elég nagy
2022. máj. 24. 09:14
 6/18 A kérdező kommentje:
És akkor hogy kell bent chilit tartani vagy az úgy beporozódik ha reggel kirakom a teraszra este beszedem?
2022. máj. 24. 09:15
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha most veted el a magot, akkor nem lesz belőle semmi.

Tartsd meg jövőre, és ultesd el időben.

2022. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ok és akkor jövőre mikor ültesem el?
2022. máj. 24. 09:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Jövőre meg már esetleg nem lesz csíraképes a mag...

Azt jól írják, lakásban nem fog teremni. Nem a megporzás miatt, mert azt lehet kézzel csinálni, hanem mert nincsenek meg az élethez szükséges feltételek.

10-15 fokos, nagyon világos helyen nagy cserépben át lehet teleltetni a paprikát, több éves koráig is. Ha van ilyen helyed, akkor most vesd el, és teleltesd át.

Vagy a magok felével próbálkozz most, a másik felével jövő február elején. De azt csak akkor, ha van erre való helyed, fűtött szobában nem biztos, hogy sikerül életben tartani a palántákat.

2022. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nálunk általában meleg szokott lenni és pont úgy vannak a szobám ablakai hogy egész nap süt be a nap
2022. máj. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!