Kezdőoldal » Otthon » Kert » Merevfalú medence alját több...

Merevfalú medence alját több apró lyuk miatt ki lehet kenni valami víztaszító anyaggal, lyuk toldozgatás helyett?

Figyelt kérdés
Lassan itt a szezon, és több apró lyuk van alul. Nem lehetne valami folyadékkal kiönteni? Egy lyuk tuti mindig marad ahol szivárogni fog ezért gondoltam rá hogy egy az egyben alját valami víztaszító anyaggal kikenni. Az se baj ha már utána összehajtani nem bírom és esetleg kukában landol, de még egy évet kibírhatna. Nem medencefestékre gondolok hanem valami olyanra ami egységes felületet képez és jó is lehet medence aljára.
2022. máj. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kibélelnétek valahogy tófóliával?
2022. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na most miattad lementem a pincébe és megnéztem, hogy tavaly mivel ragasztottam meg a medencét.

Ez öntapadós, de száraz tiszta felületre!

Tekercsben van és ollóval is vágható. Odanyomod és többé nem jön fel víz alatt sem

SOUDAL BUTYBAND

[link]

2022. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* Most nézem, hogy lejjebb ment az ára, mert tavaly jóval többért vettem.

Holnap megyek és veszek is egyet tartaléknak.

2022. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NagYon szépen köszönöm!
2022. máj. 28. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2022. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!