Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan felhasználó,...

Senior Séf kérdése:

Van itt olyan felhasználó, aki ilyet használ?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon mennyit bír egy damilfej? Meg lehet valahogy kókányolni, hogy erősebb damilt tehessek bele?



2022. jún. 13. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Felesleges erre erősebb damilt tenni, ez ennyit tud, mint amivel adják.

Ha erősebb kell akkor vegyél hálózatis szegélynyírót/fűkaszát vagy rendes benzines fűkaszát.

2022. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy rendes akkus fűkaszát.
2022. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pl: [link]
2022. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van benzines fűkaszám, de mivel kannába majd' 800ért adják a benzint, azt szeretném kiváltani ezzel. Azért nem játszik nálam a Makita, mert olyan gépcsaládot akartam, aminek az aksija mindenbe jó. A Makita ugyan teljesíti ezt a kívánalmat, de a korom már tartós tej vásárlásra se predesztinál, nem egy Makitára. Három akkus Parkside gépem van, ami ugyanazzal az aksival megy, azért gondolkodom ilyenben.
2022. jún. 13. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Én világéletemben minden benzines gépembe a prémium benzint tettem,akármennyi is az ára. Régebben 98...manapság 100-t.
2022. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hááát...ha már nem vennél tartós tejet ,simán el kéne tudni döntened.
2022. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én eladogatnám a parkside-kat és beruháznék helyette makitára. De ez én vagyok. :D


Amit linkeltél ez baromi gyenge! Ha összesen 2 négyzetmétert akarsz vele kaszálni (kötve hiszem) akkor jó lehet..


Egyébként max egy 8+ éves gyereknek tudnám elképzelni játéknak.... [link]

2022. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg egy nevetség, de a #3-ban linkelt Makita is. Ha valamelyik kínai kaszám csak így dolgozna, már tenném is ki a kapu elé, hogy reggelre eltűnjön. Ez a Makita kb. annyit tud, mint egy 1 LE-s benzines szegélynyíró, amit fűkaszának csúfolnak.

Az akkus technológia igazából a szegélynyírókat tudja kiváltani, rendes fűkaszát nem, még 200 E-ért se. De ha csak szegélynyírónak kell, és ráérsz szálanként levadászni a füvet, vedd meg, amit linkeltél. Egy mérettel vastagabb damil belemegy, mint amivel adják. (Azért adnak hozzá olyan sok fejet, mert nagyobb fűben pár perc alatt lefogy.) Csak minél vastagabb a damil, annál gyorsabban kimerül az akku. (És ezeknek az akkuknak az élettartama se ezer év, sok töltés hamar kinyírja őket. Meg az is, ha télen maguktól lemerülnek.)

2022. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

1,5LE-s :D


Nekem ilyen Makita van. Én szinte csak késsel használom, azzal szerintem kiváló!


Egyébként van benzines is ha valahova kevés lenne az akkus, de 90%-ban csak az akkust használom.

2022. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, mondom én, hogy nem komoly gép. 2-2,5 LE alatt csak hobbinak jó, hogy minél tovább tartson a munka.

Késsel az a baj, hogy csak teljesen sík terepre jó. Nálam fák vannak, betonlapos árok, kerítés, járda, istennyila, néhol vékony szálú gyep, ezeken a helyeken nem lehet késsel.

2022. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!