Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen fajta almafa lehet?

Ez milyen fajta almafa lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éves lehet, aki ültette azóta elhunyt, így nem tudjuk milyen fajta, és azt sem, hogy pontosan mikor érik, de már napi szinten hull le róla pár darab. Elég nagy termésű, piros színű, bár van közte még zöld is. Savanykás íze van, és kellemes illatú. Sajnos pár darab barnulni kezdett, nem tudom miért. Az ember szerint aki metszette elég kemény fája van.


Próbáltam minden részét lefotózni. Link: [link]



2022. aug. 12. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
jonatán
2022. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Jona goldra tippelek.
2022. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is jona goldra szavazok. Szerintem a jonatán zöldesebb.
2022. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Annyira azért nem lehet késői fajta, ha már most vannak érettek. Mindenképpen valami késő nyári fajta. Az említettek kinézet alapján is kizárhatóak.

Az én tippem a Summerred, az időben és kinézetben is ilyesmi, valamint illatos és savas ízű.

Jobban jársz, ha megtanulsz metszeni, mert ez erősen túl van metszve, a sok nagy hajtásból látni.

2022. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Elvileg szakember metszette, én abszolút nem értek hozzá.
2022. aug. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!