Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kell már szedni ezt a paradics...

Kell már szedni ezt a paradicsomot?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Passzírozás és befőzés céljából.....


2022. aug. 18. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát a fele még zöld szerintem. Nem mintha nagyon értenék hozzá...
2022. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Még a teljesen piros is napozzon, egyen tápanyagot. Jövőhéten talán le lehet szedni a nagyon pirosakat, addig nem érdemes.
2022. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A többit nem érdemes*
2022. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta és mikor lett kiültetve, de nálunk ami piros az már éppen a túlérés fázisában tart. Én leszednék egyet és beleharapnék, hogy milyen.
2022. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ebbe a szárazságban nagy változás nem jöhet.Leszedni ami piros,több energia jut az éretleneknek .
2022. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a legpirosabbakat már szedheted, a többit hagyd még egy-két napot...
2022. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!! - Enni már szedtem egy hete is (vagyis azóta)...az érettebbeket. A többségét befőzésre szánom....úgy látszik, egyszerre sokat nem tudok befőzni, csak apránként...az éretteket

Egy sor kordonos indeterminált (futó)...2 sor bokros, konzerv-paradicsom. Bal kéz felől van a kordonos...

2022. aug. 18. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami nagyon piros és könnyen elengedi a tő, azt lehet szedni. Ami kevésbé piros, és erőből kell letépni, mert nem engedi el könnyen a tő, azokat nem cibálnám...
2022. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így levél nélkül nem lehetnek túl ízletesek. Szerintem gombabetegség volt a tettes (az öntözés meg a hőség együtt kiváló táptalaj a gombáknak), hacsak nem a hideg vizes spriccelő öntözés vitte le a leveleket.

A pirosak teljesen érettek, talán már túlérett is egy részük, az még inkább rontja a lé minőségét, ami amúgy se lesz nagyon jó.

2022. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!