Kezdőoldal » Otthon » Kert » Élelmiszerboltokban milyen...

Élelmiszerboltokban milyen fajtájú szilvát szoktak árulni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy boltja válogatja ezért nem egy specifikusra vagyok kíváncsi,hanem ha ismered a fajtákat és felismertél már ilyet,hogy akkor kérlek oszd meg velem.


Például: Tescoban gyakran Stanley fajtájú szokott lenni, ugyanolyan van a kertünkben, ugyanaz a formája,íze.


Köszi.



#fajta #szilva #szilvafa #Étkezési szilva #Puszilva
2022. szept. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos még a bolti eladók sem tudják. :(((


Almából is van piros meg zöld. :(


Na jó, ha az ember szemfüles, pl. a Lidl-ben a gyümölcs kartonján megtalálja a feliratot, és ki lehet nyomozni, hogy milyen fajta. De sajnos még a piacon sem írják ki....

2022. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahol a termelő kartonjában/rekeszében van kirakva, ott a címkén rajta van a fajta. Az érdekesebb gyümölcsök fajtáját én is meg szoktam nézni.

A Stanley az gyakori, mert szép kék, és viszonylag nagy. Viszont nagyjából mindenhol olyan zölden árulják, hogy szöget lehet vele beverni, esélye sincs ehetőre utóérni.

2022. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 💞
2022. szept. 12. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!