Kezdőoldal » Otthon » Kert » A leander télen elhullajtja a...

A leander télen elhullajtja a leveleit?

Figyelt kérdés

Van két leanderem és azt mondták nekem hogy a pincében telelhet. A levelei zöldek, de az egyiken fonnyadt kinézetűek és csörgősek, a másiknak csak a hajtáscsúcson fonnyadt és csörgős a levele.

Megmenthetők valahogyan?


2008. jan. 3. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is igy jarok altalaba,vagy tul melegen van nallam.De tavaszal kirakom es kihajt mindig ,egy kicsit locsold meg ,szerintem nem lesz gond tavaszal kifog hajtani!az enyem mar tiszta kopasz,egy level nincs rajta!

Udv:)

2008. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összes levél nem szokott lehullani, de tavasszal kihajt. Hideg helyen kell tartani, alig öntözni. Az idősebb fák a fagyot is birják, az enyémek még kint vannak. Tavaly egész télen kint voltak és virágoztak nyáron. Minusz 8-9 fokig be sem hozom, igy nem lesz pajzstetves. üdv zora
2008. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen hullik le a levele, nálunk a kisházban telelnek - fedél alatt- és egészséges a levelük, szerintem valami gond lehet, talán egy kis nedvesség amire vágynak és hát napfény is kellene azért nekik!
2008. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg a pincében vannak, addig 4x-5x is locsold meg, bizti az lesz a bajuk hogy szomjaznak.
2008. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az enyém a ház azon pontján van, ahol a legkevesebb jut neki a fűtésből, mert a kertben nagyon ramatyúl nézett ki. Viszont én kb 2 naponta locsolom, és tegnapelőtt vettem észre van egy új hajtása kb 15-20 cm es.:) És a leveleit hullajtja, de nem kopasz!
2008. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!