Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez mi? Elnem tudom képzelni...

Ez mi? Elnem tudom képzelni mi ez a kertimászkáló gép? Öntöző vagy micsoda?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 13. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig levan írva a címbe is meg a leírásba is, hogy simán gyomlálja a kertet helyetted.
2022. okt. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi húzza ki a fűt?

A kerekei kicsavarják vagy , hogy?

2022. okt. 13. 07:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy néztem, ez olyan mint egy "műanyag kapa" a kerekeivel lazítgatja a talajt, ezáltal az apró gazat kimozdítja, de nagy talajmarózásra ne számíts.
2022. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem húzza ki a füvet, meg a gyomot, csak az alján azzal a damilos vágóval levágja pár milliméteresre. Legalábbis ezt magyarázzák a videóban, bár nem hallgattam végig az egészet. Amúgy aranyos, de totál haszontalan történet.
2022. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki szokott fűkaszát használni, földet is tisztítva, az tudja, hogy a damil a földet nem nagyon szereti. Ez meg folyamatosan a rögöket találja el. Jó, nem nagy kerületi sebességgel, de ha a füvet is vinnie kell, mégis kell neki némi sebesség. Szerintem félóra alatt lekopik a damil, és elég speciálisan előkészített damildarabok kellenek hozzá, nem úgy, hogy vágok egy darabot a spulniról. (Bár szerintem azzal is megoldható, ha olvasztok a végére egy gömböt.)
2022. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!