Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egyes zöldségekből milyen...

Az egyes zöldségekből milyen fajtájú magokat ültettek? Pl vöröshagymából a sturon nevű fajta.

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én olyat amilyet találok, én nekem csak kis veteményesem van illetve hobby szinten kertészkedem nekem eddig nem volt nagyon rossz tapasztalatom a 180 forintos maggal se. De ha valami extrábbat keresek jalapeno az csak 800 forint körül találtam. Vagy most égen földön nézem a boltokba a koktél paradicsomot de azt se láttam, csak a minőségibb fajtából. Hagymát pl a tescoba találtam nem is néztem milyen fajta örültem, hogy van. Igaz vöröshagymához nem magot hanem dughagymát vettem.
2023. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyhén csípős paprikából a Sobor nevű szerintem nagyon finom.


Folyton növő paradicsomból támrendszerhez az Eshkol nevű hibrid (profi vetőmag, nem olcsó! 100szem a legkisebb rendelhető tétel)


Burgonyából a Balatoni rózsát érdemes, megbízhatóan és jól terem.


Zellerből pedig a Prágai óriást.


Több most hirtelen nem jutott eszembe.

2023. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!