Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza benzincső be-ki...

Fűkasza benzincső be-ki vezetésein a gumidugót hol kell mérni , hogy mi a méret?

Figyelt kérdés

Így ahogy mérem , az alsó peremen ?


Vagy középen ahol a legvéknyabb?


[link]



2023. máj. 12. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván középen, mert itt simul a tankon lévő lyukba. Hogy alul meg felül mekkora, az teljesen mindegy.

De ilyen kínaiból nemigen létezik több méret.

(Ez most itt a képen fejjel lefelé van, ha jól gondolom.)

A két csővel együtt szokták a piacon árulni, kb. 500-ért. Azokat is érdemes cserélni, mert egy idő után várható, hogy eltörik az átlátszó.

2023. máj. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont most cseréltem! Csövekkel együtt. Hát semmit se ért az új gumi... ugyan úgy enged mellette. Szégyen vagy nem de maradt a kocsihoz vásárolt szilikonból azzal vékonyan ki húztam. Most jó, nem enged.
2023. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is vettem már kétszer újat, azok jól működtek.

A szilikonok általában nem benzinállók, erre oda kell figyelni, hogy milyent használ az ember.

2023. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!