Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honda kapán a rugónak ezt a...

Honda kapán a rugónak ezt a végét hová kellene beakasztani?

Figyelt kérdés

Ez a rugó húzza vissza a gázbowdent egy idomon keresztül, vagy valami ilyesmi.

[link]

[link]

A gázkar rendkívül nehezen húzható. Volt, hogy már el is hajlott. Ezért próbálkoztam a rugót belazítani, hogy ha kiiktatom, lássam, mennyire nehéz úgy húzni, és hol feszülhet. Aztán kipattant a helyéből, és nem találom, hová kellene visszaakasztani...


2023. jún. 7. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom a rugó véget balra kell tekerni,és az alatta lévő lemezből fel áll 1 kis pöcök oda kell lenyomni.
2023. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És tényleg!

Csak a fejem nem fért be oda, ahová a fényképező, tehát szabad szemmel nem vettem észre, a fotó meg nem elég jó nekem... Mindenáron alul kerestem ezt a pontot.

Köszönöm!

Már csak azt kell kitalálnom, hogy miért olyan nehéz a gázt húzni, mi feszül annyira.

2023. jún. 7. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán száraz a bovden.
2023. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valahol nagy bent a törés.
2023. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfújkáltam WD40-nel mindent, a bowden alját is. Így már könnyebben megy, de nem annyira, mint illene. Majd alkalomadtán szétszedem jobban, hogy végig olajos legyen.
2023. jún. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!