Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a baja ennek a ribizli...

Mi a baja ennek a ribizli szárnak?

Figyelt kérdés

[link]


Es mivel gyogyítható?



2023. jún. 8. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja, csak kihízta a bőrét a sok csapadék miatt, majd alatta képződik új.
2023. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan az 1-es írta.

Látni a fotón is, hogy mennyire nedves a talaj.

2023. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipállott, így mondják.

A leveleknek nincs bajuk, nem kókadnak, nincs gond a vízellátásukkal, szóval ne foglalkozz ezzel. (Levéltetvek viszont vannak, vagy legalábbis voltak, ez látszódik.)

2023. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen van levéltetü is, de màr kezdem feladni mert nem birok velük, es a teli permetezett gyümölccsel bokorral meg mit csináljak? Mostanra van már gyümölcs is. Most mit tegyek hogy ne legyet tetü és a gyümölcs is ehető legyen?
2023. jún. 9. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég egyszer permetezni, rendes felszívódó szerrel. Én még virágzás előtt szoktam, Spilannal. Tapadásfokozóval. A dudorok alatt rejtőzködő példányokat is megöli.

Egyébként ribizlire az ÉVI-je 7 nap. Lehet, hogy még most is belefér nálad.

2023. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!