Kezdőoldal » Otthon » Kert » MTD fűnyíró csak szivatóval megy?

MTD fűnyíró csak szivatóval megy?

Figyelt kérdés

Adott egy MTD Thorx 35 fűnyíró, hidegen elsőre indul, néha megy 1 órát folyamatosan, maskor csak úgy leáll, és csak szivatóval indul melegen is. Mikor éppen len akár állni, a piros pumpaval "életben tartható", és ha nyomogatom vagy fél percig, utána ismét megy rendesen. Dugulas?

Megérné egy benzin szűrőt beiktatni?


jún. 3. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Koszos lehet a levegő szűrője.
jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A porlasztót ki kellene takarítani, elsőre.

Ha a légszűrő lenne nagyon piszkos, akkor pont, hogy túl dús lenne a keverék, és most is csak dúsítással megy.

jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Életemben nem volt olyan rossz gépem mint mikor ez a tipusom volt. MTD még ingyen se kell mégegyszer pláne ezzel a motorral
jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
@09.28: mióta ez a Sz&rakodás van, annyiszor szedtem már szét a karbit és fujtam ki mindhárom fuvokat, hogy már az életemet meguntam benne
jún. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:

Beletört műanyag csavart hogy lehet kiszedni?

Vettem egy új fűnyírót és mikor raktam össze, akkor vettem észre, hogy az üzemanyag pumpa le van törve. Mivel egy olcsó alkatrészről van szó, inkább kicserélném magamnak, de nem tudom hogy tudnám kiszedni a beletört részt anélkül, hogy a menet megsérülne.Így néz ki: Ilyen pumpa megy bele:

Fűnyíró karburátor úszóházán milyen funkciója van ennek a kis mélyedésnek?

Az úszóház csavarjának a furatától balra van egy kis mélyedés, ami kívülről egy púp. Milyen funkciója van ennek?

Mitől melegedhet egy régi Tecumseh fűnyíró motorja?

Ki lett pucolva minden rajta., henger hűtőbordáinál és a berántónál is. 10 perc után nagyon meleg lett a hengerfej rajta (pedig félgázon ment csak), viszont a blokk az csak langyos volt. Látszólag szépen járt, de utána mintha hallásra szorult volna. Tecumseh Prisma...

Hogyan lehetne kiszedni fűnyíró tankjából a beletört fülpálcikát?

a kifolyónyílást tisztítottam, akkor tört bele a vatta része 4mm-es a nyílás, nincs ilyen csipeszem, ami oda belefér felül nem lehet belenyúlni, mert ott van benne elválasztónak egy szűrőlap folyadék meg nem mossa ki visszafordított dróttal próbálkoztam, de nem sikerült eddig még

Ilyen fűnyíróban hol van az olajbetöltő sapka?

Ugye a jobb oldali sapka az a benzintank sapka.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!