Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet kezdeni egy kaktusz...

Mit lehet kezdeni egy kaktusz gyűjteménnyel?

Figyelt kérdés
Nincsen valakinek kaktusz gyűjtő ismerőse?Anyósom komoly gyűjtő volt, de megbetegedett, így a nyakunkon maradt. szeretnénk eladni, míg tönkre nem megy az összes. Fűtünk nekik télen, öntözzük nyáron, de nem értünk hozzá, így egyre többet kell kidobni. Kb 4000 darabos gyűjteményről van szó, üvegházzal együtt is vihető akár. Kérlek, ha van ötletetek, hogy hova forduljak, írjatok!
2009. febr. 26. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
korallszirtes-akvarium.hu Itt keresd Barna János urat. Úgy tudom, ő kaktuszokkal is foglalkozik, és van egyesületük is. Biztosan segít találni vevőket.
2009. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, felveszem vele a kapcsolatot!
2009. febr. 27. 08:34
 3/13 anonim ***** válasza:
De addig is, ne fűtsetek rá, csak picit, ők ilyenkor téli álmot alszanak, és ha még el is adjátok utána tönkre fognak menni, habár ez már titeket nem érint de a vevő áldani fog benneteket!
2009. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az ok, hogy téli álmot alszanak, de megfagynak fűtés nélkül. -1 fokot bírnak ki az üvegházban, mivel tulajdonképpen víz a nagy része a növénynek. Így mindenképpen kell fűteni. A tavalyi évben kb fele döglött meg a gyűjteménynek, részben megfagytak, részben a hozzá nem értésünk miatt:-(
2009. febr. 27. 19:05
 5/13 anonim válasza:

Engem érdekelne a dolog, csak több kérdés is felmerült bennem hirtelen:

hol található ez a gyűjtemény;

mennyiért gondoltad eladni;

egyáltalán esedékes e még...

Hirtelen ennyi:D

2009. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Utolsó válaszadó vagyok.

Esetleg ha nem is a teljes gyűjtemény átvételéről lenne szó, hanem úgymond szemezgetésről?

2009. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudsz mail-címet adni? aztán privátban megbeszéljük a többit, nem akarok itt a fórumon, mert "kikapunk" érte:-) Tulajdonképpen nem sokat értünk hozzá, mert anyósom, aki értett hozzá, nagyon beteg, nem foglalkozik velük. mi próbáljuk életben tartani őket. viszont nincsen felcímkézve, meg ilyenek, hogy melyik milyen, mennyi idős. ez gondolom, egy gyűjtőnek azért elég nagy hátrány. Ha nem kell az egész, tulajdonképpen, szerintem tudunk róla beszélni úgy is, hogy megnézed, és válogatsz, melyik kell. Győr Moson Sopron megyében, Kapuvártól néhány kilométerre egy faluban lakunk! Na de a többit mailben, ha küldesz nekem egy címet:-)
2009. márc. 22. 07:02
 8/13 anonim válasza:
Szia vannak még kaktuszaid mert engem is érdekelne az az a sógorom a gyűjtő bizt örülne ha fel vennétek a kapcsolatot kérlek ha még van akkor írj vissza köszönöm szépen!
2009. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szia! igen, továbbra is megvan az egész gyűjtemény, privátban meg tudjuk beszélni a részleteket, akár veled, akár a sógoroddal!
2009. ápr. 18. 09:11
 10/13 anonim ***** válasza:
szia énis irtam privit engem is érdekelne pár db.
2009. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!