Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen igényei vannak egy...

Milyen igényei vannak egy orchideának?

Figyelt kérdés

Névnapomra kaptam egy orchideacsokrot, s tudom, hogy akár egy hónapig is képes meglenni a vágott virág, de nem tudom, hogy mi az igénye a növénynek, még sosem kaptam ilyet!

Aki tud valamit írja le, kérem! Annyira szép, szeretném még csodálni, amíg lehet!


2008. febr. 17. 02:53
 1/1 anonim válasza:
100%
én is most kaptam egyet.a neten jártam utána. de valamiért besárgultak a levelei nem tudom hogy az öntözéstől vagy a melegtől,de nemsokára rájövök.azt írja anet,hogy párás hely kell enki-én mosta szobámban lévő meleg miatt(h meglássam az e a baj)úgyis a fürdőszobába tettem.azt írja net,hogy 18-22C kell neki,és se ne süssön rá direktbe a fény,de legyen világos helyen.és hogy nyáron3naponta,télen 2hetente kell locsolni,de legjobb permetezni. és nem szabad semmihez hozzáérnie a levelének meg szirmának,mert csúnya lesz. ha tudsz valami újat azóta amit még nem írtam le,vagy rossztul,kérlek írj privát emailt!
2008. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!