Kezdőoldal » Otthon » Kert » Évek óta kinlódom a futó Lila...

Évek óta kinlódom a futó Lila akác kiírtásával, sajnos egyre jobban szaporodik. Van valakinek ötlete, netán konkrét tapasztalata arról, hogyan lehetne kiírtani? Az írtó kapát ismerem!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, annál jobb nem igen akad. De ha tudod, akkor minél nagyobb részben ásd ki a földből, és távolítsd el a gyökereket. Mivel próbálkoztál eddig?
2009. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyomirto?leveleit ha lesznek lepermetezed tuti kiirtja!


amugy mi meg most vettünk lila akácot 2000ft ért!te miért akarod kiirtani?annyi embertől halottam hogy kiakarja irtani!!!!pedig olyan szép!neked mvirágzik nem szépa a virágja?

2009. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már őszi,majd tavaszi metszéssel,(teljes kopaszítás)gyökérzet elvágása,gyökér körűl gyomírtó locsolása stb.Sajnos nyáron kora reggeltől késő éjszakáig dolgozunk,és őszre már annyira elbúrjánzik,hogy kezelhetetlen.
2009. márc. 17. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a gyomirtok csak levélen tudnak felszivódni!!!!Szóval kikell hajtatni és a levélre locsolni!!!!De elvinném tőled ha lehetne:)))csak vicceltem de tényleg eéfogadnám ha feltudna szálni magától a vonatra és eljönne hozzám.én nagyon szeretném ezt a növényt!ha kezelik csodálatos tud lenni főleg ha nyirják .
2009. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt leírják, de, ha beütöd a googl keresőbe, több száz választ kapsz rá!

[link]

2017. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!