Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen gyümi vagy mi? :S...

Becca.sc kérdése:

Ez milyen gyümi vagy mi? :S (részletek lent. )

Figyelt kérdés

Van egy faféle a kertünkben. nem tudjuk h ez milyen eddig csak virágok teremtek rajta. már nagyon régóta megvan de évről évre nagyobb.. és ki se tudjuk 'irtani' mert a gyökere a házunk alatt van. de ezen az éven már vmi gyümiféle is termett rajta.. ez olyan mint vmi uborka. zöld színe van és rücskös. mikor kettévágtuk ilyen tej jött belőle és olyan ragadós volt mint a pillanatragasztó (de nem volt olyan erős) ilyen magvakkal volt teli (tényleg teli volt magvakkal. xD)

valaki valami ötlet milyen növény lehet ez?


mellesleg a virága olyan volt, mint a hagymának az a nagy kerek virága, és sok nagyon pici rózsaszín vrágocska olt rajta. válaszokat előre is thx^^


2011. júl. 13. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ő az? Ahogy olvastam a leírást ez jutott eszembe, egy otthon-kertes könyvben olvastam róla, ott epernarancsnak volt írva, még nem láttam élőben, így nem biztos.

2011. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
háát valami ijesmi csak ez ijen hosszukás:) de azért köszi a segítséget^^
2011. júl. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!