Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan elűzni, vagy kiirtani a betelepült vakondcsaládot? Telesen tönkre tették a kertemet. Eddig 8-at sikerült pocokcsapdával kifogni, de rendületlenül folyik a "munka" tovább.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A vakond védett állat,de nem tudod őket elűzni sehogy.
2011. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy védett, de nem érdekel!

Egyébként tudomásom szerint, parkokban és haszonnövénykultúrákkal bevetett területeken nem minősül védettnek. Bálint gazda szerint...

2011. szept. 18. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem válaszolok,hanem visszakérdezek: MILYEN vakondcsapda az,amivel már 8-at fogtál?Mert én nem fogtam egyet sem,és szerintem nálunk legalább 100 vakond van!(Érdekes,hogy a szomszédban nem látok vakondtúrást,igaz,a miénk gyümölcsös,tehát keveset mozgatjuk a földet(
2011. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baumaxban vettem pocokcsapdát. Egy ideig sikeres volt, de már régóta nem tudok vele egyet sem fogni, mert mindig kikerüli.... :-(
2011. szept. 18. 23:38
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
2011. szept. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előző.

Ezeket az eszközöket túlnyomó többségében használom. Kezdetben hatékony volt, ma már sajnos nem. A csapdákat kikerülik...

2011. nov. 29. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Áss le plexilapot a kertben, az majd megfogja, vagy valami fémlemezt.
2014. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!