Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ott is sárgulnak már a fák?

Ott is sárgulnak már a fák?

Figyelt kérdés

Nálunk még csak most kezdtek el látványosan zöldből sárgába átfordulni. Elég későn, mert már lassan november van. Máskor már volt olyan év, amikor ilyenkor már levél se nagyon volt rajtuk. Biztosan a hosszúra nyúlt nyár miatt.

És nálatok mi a helyzet?


2011. okt. 27. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hát ezen a részen is most kezdett el igazán sárgulni és hullani,de ma nagyon tavaszias az idő,még be sem gyújtottam.:))
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a diófánkon már egy db levél nincs a többin sárga és egyre kevesebb..
2011. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Itt zöldek még a fák, éppen ma csodálkoztam el rajta, és le is fényképeztem.
2011. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

a fenyők zöldek, remélem azok is maradnak


Borika 56

2011. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sárgul, de még a zöld lomb a több.
2011. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nálunk Kaposváron vegyes a helyzet. Viszont a suli előtt van egy fa ami teljesen aranysárga. Olyan szép!
2011. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Budaörsön a meggyfáim tűzpirosak, a nyírfák sárgulnak. Hétvégenként állandó program a lehullott lomb összegereblyézése.
2011. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Itt Pécsen, a diófánkon még nagyon sok levél van. Főleg zöldek, de a széle már barnul. Az utcánkban jellemzően juhar fák vannak. Azok az utóbbi napokban kezdtek le szépen sárgulni. Egyelőre még nem potyog, csak egy-két levél. Így még söpörni nem kell őket. Pedig saroktelken lakunk így mindkét utca felőli részt nekünk kell takarítani.
2011. okt. 27. 19:41
 9/21 anonim ***** válasza:

a juhar tartja magát, a másik (az nem tudom milyen :) már szinte teljesen ledobta a rucit :) amúgy a levelek többsége zöld.


a környéken lévő többi fa is elég jól bírja.

szerintem az lesz, hogy 1-2 hét múlva rohamsebességgel ledobják az összes levelüket... :(

2011. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Épp ma a reggeli szokásos szellőztetéskor "bambultunk" ki az ablakon az asszonnyal,hogy most milyen szépek a fák (itt Szegeden is)a sok színes levéllel.
2011. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!