Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kerítések kinézetére,...

A kerítések kinézetére, anyagára, stb. vonatkozik valamilyen törvényi előírás, amit a készíttetés során be kell tartani?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen meg kell terveztetni mint egy házat ha betonbol vagy szilárd anyagbol lesz. ki kell mérni pontosan hol lesz. ha két karó közé kihuzol egy drótot azt nem kell, csak ügyelj ne a szomszéd telkén belül 10cm-re legyen.
2008. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én annyit hallottam, hogy az meg van szabva környék szerint, hogy a kerítésnek az utcafront felé hány % legyen az átláthatósága. De ez sajnos nem tuti információ, viszont felvetheted a kérdést az önkormányzatotok építési osztályának.
2008. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezd meg az építési osztályon mert ebben az évben nagyon sok é.pítési szabály váűltozott, és nem akkarok butaságot írni de úgy tudom, hogy ettől az évtől nem építési engedély köteles a kerítés építés.
2008. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak akkor kell engedély rá ha a keritésed falbol lesz vagy valami hasonlobol meg arra még tervet is kell készitetn
2008. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ne legyen rajta horogkereeeeeszt meg ne akassz rá macskááákaat


és ne hirdess rajta seeemiiit és jó lesz.

2009. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!