Kezdőoldal » Otthon » Kert » Bontás után vagyunk. A megmara...

Bontás után vagyunk. A megmaradó sittet szeretném elszállítani . Van valami lerakó hely ahova elviszem és átveszik ingyen?

Figyelt kérdés
olyan mint a hulladék gyűjtő udvarok, csak a sitt számára kéne valami lerakó hely Budapesten vagy környéken ( tégla , cserép , beton), mert a konténer az drága ezé gondoltam ,hogy én elviszem szépen apránként .

2012. márc. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Minden legális helyen fizetsz hulladékkezelési díjat (összességében nagyjából annyit, mint ha rendelsz egy konténert). Ha meg tajtparaszt módon valami erdőszélre/egyéb illegális helyre rakod le, akkor imádkozz, hogy ne vegyenek észre! (Személy szerint helyből ütném agyon az illegális szemétpakolókat).
2012. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hogy rakom le (erdőszélre/egyéb illegális helyre), akkor ott marad kertbe eddig konténerezés volt csak elfogyott a pénz ezé gondoltam hátha van valami lerakó hely ahova én elviszem , de ha nincs akkor ez van ( erdőben meg sétálni kell nem szemetet lerakni ) :)
2012. márc. 13. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

nálunk egy héten kétszer viszik el a kukát,

mi azt csináltuk,hogy minden kukába raktunk egy kis vödör sittet,

amikor ezt elkezdtük ,teljesen reménytelennek látszott a helyzet,úgy éreztük így sose fogy el,

de elmúlt néhány hét és láss csodát ,szép lassan elkopott az utolsó darab sitt is,

2012. márc. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Platformban le tudod adni, de ott sincs ingyen.


[link]


Vagy mondjuk, ha kisméretű tömör tégla van benne, akkor azt eladhatod külön.


Én azt csinálnám, hogy felraknám a Vaterára a sittet ingyen elvihető felirattal.


Töltőanyagnak néha elviszik...

2012. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Az FKF oldalán van egy ilyen:


"Az FKF Zrt. lakossági ügyfeleinek lehetőséget nyújt háztartási hulladékot, lomot, valamint építési és bontási hulladékot a hulladéklerakókra beszállítani. Évente egyszer a háztartásokban felhalmozódott hulladékot Társaságunk 0,5 m³-ig ingyenesen átveszi. Ezen mennyiségen felül díjazás ellenében lehet beszállítani hulladékot a lerakókra."


[link]

2012. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sóskúton kb. 1 ft/kg áron átveszik, papírt is kapsz róla.

[link]

2012. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!