Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a különbség a tőzeglégy és...

Mi a különbség a tőzeglégy és az ugróvillás között?

Figyelt kérdés

Tele van a virágföldem pici fehér bogarakkal, amik egyébként mászkálnak, de ha vizet kapnak ugrálnak is. 2 hétig nem locsoltam meg a virágomat totál kiszáradt a földje gondoltam eltűntek, de amikor megemeltem a cserepet az alátétben hemzsegtek a kis szemetek.

Elkezdett elszáradni a zamioculcas virágom is, ami elszáradt gondoltam gyökérrel együtt kiveszem, és eltörött amikor szedtem volna ki és hát a korhadt részéből hemzsegtek elő a kis fehér bogarak (virágföldben nem találtam).

Gazdaboltban is voltam, azt mondták h ez tripsz, de amit adtak rá ilyen földbe dugható fehér rudacska semmit nem ér (pedig több mint ezer forint volt....:()

Olvastam ezt a Dimilin 50 WP-t is, de a gazdaboltos nő azt mondta ezt beltéren nem lehet használni mert a gőze veszélyes az emberre.

Valaki legyen kedves adjon már valami tanácsot, mert eleve utálom a bogarakat (főleg a lakásban). Találtam otthon 2 db ilyen picike kis légyszerű izét is...

KÖSZÖNÖM



2012. márc. 21. 07:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!