Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a leghatásosabb gyomírt...

Melyik a leghatásosabb gyomírtó, évek óta műveletlen földre?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta nem volt művelve a föld a háznál amit megvettünk,viszont mi most szeretnénk beültetni. Szántás előtt és után is kell gyomírtózni? Illetve talajfertőtlenítőt is vegyek? azt hogy kell használni,mikor?
2012. ápr. 2. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Glialka.


Glialkázol, 2 hét múlva szántasz, 1-1,5 hónap múlva ismét glialkázol, majd örülsz.

2012. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1. nagyon korrekt választ adott csak megerősíteni tudom.
2012. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem, nem lesz késő beültetni akkor még.
2012. ápr. 2. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1-1,5 hónapot rövidítheted, bár nem érdemes, sok "alvó" mag fog a szántás után kikelni, azokat kell bevárni vele.
2012. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen az infót. Hát lehet majd kapálni,gyomlálni,de nem baj, szívesen csinálom, nekem ez kikapcsolódás :) Jövőre meg már könnyebb lesz egy kicsivel. Még annyival nem vagyok pontosan tisztában hogy trágyázni mikor szoktak, van ló a szomszédban onnan adnának nekem, ha e féle trágya jó ?
2012. ápr. 2. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A lótrágya a legjobb mind közül.
2012. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szántás előtt trágyázz.
2012. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!