Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyírás után mi lesz a fűvel?

Fűnyírás után mi lesz a fűvel?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova dobni a lenyírt füvet, tavasszal hetente 2x is nyírni kell, de augusztus végéig állandó problémám,hogy hogyan szabaduljak meg tőle. Más hogy csinálja?
2008. ápr. 23. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van komposztálóm. ha meg nem oda dobom, akkor átadom a szomszédnak ahol vannak csirkék stb... és azok behamizzák :)
2008. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes komposztáló ládában gyűjteni és amikor átalakukt (kb. kovetkező év tavaszán) kiszórni a fűre, de ha megfelelő minőségű, akkor a szoba és balkon növények is meghálálják, ha kapnak belőle.
2008. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszeruen ne szedd ossze. 1 nap utan nem latszik mar (felteve hogy tenyleg gyakran nyirod) es jot tesz ha a "helyen" rohad le. Probald ki 1 honapig, hatha neked is bejon.
2008. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én 2 naponta nyirom és nem kell összeszedni. Ha sürübben nyirod akkor nem kell . nekünk 45m széles és 90 m hosszu az udvarunk nekem eszembe sem jutna összeszedni. neked mennyi?
2008. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
600 m2 kert, egyszer próbáltam rajta hagyni a levágott füvet, de elkezdett alatta rohadni a fű, össze kellett gereblyézni és az rosszabb volt. Ilyenkor hetente 2x nyírom, júniustól hetente 1x, nyár végén 2 hetente 1x. Akinek csirkéje van, annak füve is van saját kertből.
2008. ápr. 24. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
dobd bele a kukába
2008. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%
szorj el magot amiből értékes könnyen betakarítható növény lessz és add el vagy ajándékozd el hirdetéssel.
2009. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!