Kezdőoldal » Otthon » Kert » A borostyánt mivel lehet...

A borostyánt mivel lehet kiirtani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy félméteres ollót azzal pár hónapja szétvágtam a gyökereket aztán egy ideig sárga volt aztán valahogy újból feltámadt. Később vettem egy csomó sósavat és beleöntöttem a földbe hogy na most végre beszopja, de most megint szép zöld a kurv@annyja. :´OOOOO


Kérlek mondjatok valami jót, megőrülök, olyan ronda!


2012. júl. 8. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Glialka.
2012. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Olvastam a szerről. Ezt elég egyszer ráfújni a levelekre? Ha tegyük fel egy hétig nincs eső és ezerrel süt a nap rá? Többször kell locsolni vagy csak egyszer?

2012. júl. 8. 11:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Madellon az ér valamit?
2012. júl. 8. 11:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Fás szárúnál lehet, hogy ismételni kell, lágy szárúnál elég egy alkalom is, 12 óra múlva akár eshet is rá az eső, annak már annyi.
2012. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Napkiraly ***** válasza:
stihl fs fűkasza
2012. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A borostyán vízigényes növény, tehát ha nálad megél, akkor elég vizes földed lehet. Tényleg a Glialka lehetne a megoldás vagy 5%-os ecet, az is visz mindent.
2012. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Homokos a talaj. Ecet is sav (ecetsav), de jóval gyengébb mint a sósav már pedig én beleeresztettem hcl-ből pár flakonnal.


Medellon-ról tudtok valamit?

Szomszédomnak olyan volt és lefújta az ér valamit?

2012. júl. 9. 10:30
 8/12 anonim válasza:
gázolaj biztos módszer
2014. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Fozát, Glifosat fásszárú növényre. Glialka, és a Medallon nem használ. Só, Sósav, Ecet felejtsétek el.

A kiszedéshez csákány, balta... A fára felkúszó növény fekete termését a madár megeszi, a gyomorsavja megmarja, a madár székletével ürülve újhelyen kikel.Senki ne ültessen. Szép, de sok hátránya van. Mielőtt felfuttatod a házra, rengeteg bogár, hangya tanyázik benne. Az egér felmászik rajta.. A vakolat tönkremegy alatta...

2017. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kapitány2 válasza:
Medalonnal sikerült kiírtani úgy, hogy egy flakon tartalmát kb háromszorosára hígítottam és ezt permeteztem rá szélcsendes napos időben, majd öt naponta vagy hetente megismételtem ha elfogyott a szer vettem újat újból kevertem és addig ismételtem a permetezést amíg teljesen ki nem száradt. utána figyelni kell még néha az esetleges új hajtásokra és időben írtani azt is mielőtt újból elszaporodik. sok sikert kívánok!
2018. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!